سلام ، به یکتا تجهیز خوش آمدید.

کندانسور

کندانسور

کندانسور سیستم های خلاء

كندانسورتماس مستقيم

كندانسورهاي تماس مستقيم مانند كندانسورهاي سطحي براي تقطير بخار آب مورد استفاده قرار مي گيرند با اين تفاوت كه تقطير بخار در آنها در اثر تماس مستقيم بخار با آب خنك كن انجام مي گیرد. در اين كندانسورها بخار تقطير شده با آب خنك كن تركيب شده و از كندانسور خارج مي گردد.

 محدويت هاي اين كندانسورها تركيب بخار تقطير شده با آب خنك كن بوده و در مواردي كه بخار داراي خواص شيميايي باشد و يا برگشت آب حاصل از تقطير ضروري باشد، استفاده از اين كندانسور امكان پذير نمي باشد.

  • نياز بسيار جزئي به تعمير و نگهداري
  • عدم مشكل در كيفيت آب خنك كن
  • راندمان بالاتر نسبت به كندانسور هاي سطحي
  • هزينه اوليه مناسب
کندانسور بارومتریک یا تماس مستقیم

کندانسور سطحی

كندانسورها جهت تقطیر بخار آب مورد استفاده قرار می گیرند و کاربرد های فراوانی در صنایع بخصوص نیروگاه ها جهت تقطیر بخار خروجی از توربین دارند. سیال گرم، بخار آب بهمراه هوا و گاز های غیرقابل کندانس بوده و سیال سرد معمولاً آب می باشد. جدا بودن سيال خنك كننده و بخارات از ويژگي هاي اين كندانسورها مي باشد. بخارات بر حسب مورد مي تواند در سمت پوسته يا لوله باشد. همچنين اين مبدل ها مي توانند به صورت افقي يا عمودي ساخته شوند.

شماتیکی از عملکرد کندانسور پوسته لوله

شرکت یکتا تجهیز

شرکت یکتا تجهیز (YETCO) با دارا بودن کادری مجرب، طراحی مناسب اجکتور بخار، سایلنسرها و اجکتور مایع مورد استفاده در صنایع نفت و گاز و صنایع روغن و صنایع دریایی و غیره را به انجام می رساند. تحلیل جریان در سیستم های خلاء جهت بهینه سازی تجهیزات مربوطه و آمادگی ارائه خدمات نصب تجهیزات خصوصا سیستم های خلاء چند مرحله و راه اندازی دقیق آنها از سایر خدمات این شرکت است. از اجکتور چند مرحله در صنایع روغن تا اداکتور مایع برای صنایع کشتی، از چیلرهای خلا در صنایع تبرید تا اسکرابرها در صنایع تولید کننده گازهای آلاینده، از ونتیلاتورها جهت تخلیه گازها تا هیتر بخار برای گرمایش مایعات، از ترموکمپرسورها در صنایع غذایی تا میکسرها و از ونت سایلنسرها تا اگزوز سایلنسرها؛محصولات این شرکت می باشند.