سلام ، به یکتا تجهیز خوش آمدید.

درباره ما

شرکت یکتا تجهیز نفت فارس

شرکت یکتا تجهیز (YETCO) با دارا بودن کادری مجرب، طراحی مناسب اجکتور بخار، سایلنسرها و اجکتور مایع مورد استفاده در صنایع نفت و گاز و صنایع روغن و صنایع دریایی و غیره را به انجام می رساند. تحلیل جریان در سیستم های خلاء جهت بهینه سازی تجهیزات مربوطه و آمادگی ارائه خدمات نصب تجهیزات خصوصا سیستم های خلاء چند مرحله و راه اندازی دقیق آنها از سایر خدمات این شرکت است. از اجکتور چند مرحله در صنایع روغن تا اداکتور مایع برای صنایع کشتی، از چیلرهای خلا در صنایع تبرید تا اسکرابرها در صنایع تولید کننده گازهای آلاینده، از ونتیلاتورها جهت تخلیه گازها تا هیتر بخار برای گرمایش مایعات، از ترموکمپرسورها در صنایع غذایی تا میکسرها و از ونت سایلنسرها تا اگزوز سایلنسرها؛محصولات این شرکت می باشند.

محصولات:

Products:

اجکتور مایع

Liquid Jet Ejectors

اجکتور بخار

Steam Jet Ejectors

دی سوپرهیترها

desuperheaters

سیفونهای بخار

Steam Jet Liquid Pump (syphon)

اجکتورهای گازی

Gas Jet Ejectors

جت میکسرها برای مخازن

Liquid Jet Mixer

اسکرابرهای گازی

gas Scrubber

ترموکمپرسورها

Steam Jet Compressor (Thermo Compressor)

هیترهای بخار برای مخازن

Steam Jet Heater for Vessel

هیترهای بخار برای خط لوله مایع

Steam Jet Heater for Pipe Line

سیستم های خلاء

Vacuum System

کندانسورها

Mixing Condenser (Direct Contact)

چیلرهای بخار

Steam Jet Chiller

اگزوز سایلنسر

Exhaust Silence

کمپرسور سایلنسر

Compressor Silencer

ونت سایلنسر

Vent Silencer

محصولات شرکت

استراتژی و چشم انداز

با دارا بودن امکانات تست و طراحی و کادر فنی مجرب و فعال در زمینه تست های خلاء و آکوستیک و تحلیل جریان در سیستم های خلاء جهت بهینه سازی تجهیزات مربوطه و آمادگی ارائه خدمات نصب تجهیزات خصوصا سیستم های خلاء چند مرحله و راه اندازی دقیق آنها.

از سیستم های خلاء چند مرحله در صنایع روغن تا اداکتورهای مایع برای صنایع کشتی، از چیلرهای خلا در صنایع تبرید تا اسکرابرها در صنایع تولید کننده گازهای آلاینده، از ونتیلاتورها جهت تخلیه گازها تا هیترهای بخار برای گرمایش مایعات، از ترموکمپرسورها در صنایع غذایی تا میکسرها و از ونت سایلنسرها تا فن سایلنسرها؛ آراد تجهیز مرکزی برای مهندسی خلاقانه و نوآورانه است.