سلام ، به یکتا تجهیز خوش آمدید.

پمپ مایع خلاء(Liquid Jet Vacuum Pump)

اجکتور مایع (اداکتور) ساخته شده در شرکت یکتا تجهیز نفت فارس برای ایجاد خلاء حداقل 30 میلی بار و تخلیه انواع گازها از محیط اتمسفر استفاده می گردند. سیال محرک در اجکتور مایع (پمپ خلا اب)، مایعات مختلفی می تواند باشد. نحوه عملکرد به این صورت است که مایع محرک از طریق پمپ فشار بالا درون اجکتور مایع (اداکتور) وارد شده و پس از عبور از نازل ضمن افزایش سرعت مایع سبب ایجاد خلاء و مکش سیال ثانویه به درون دیفیوزر می شود. سپس جریان مخلوطی وارد دیفیوزر شده و از سمت دیگر اجکتور مایع (اداکتور) تخلیه می شود.

 اگر سیال محرک آب یا مایع دیگری باشد، می توان آب مصرفی را در یک مسیر بسته سیرکوله نمود. از مزایای این اجکتورمایع می توان به سادگی، هزینه نگهداری کم، عدم وجود قسمت متحرک و قابلیت ساخت از مواد تیتانیوم، استنلس استیل، کربن استیل، چدن، برنج و تفلون اشاره کرد. اجکتورمایع جهت ایجاد خلاء در آزمایشگاهها و صنایع شیمیایی برای فرایندهای تقطیر و خشک کردن، ایجاد خلاء در کندانسورها و گاززدائی از مخازن و تولید فشار منفی در فیلترها کاربرد دارد.

سیال محرک در این نوع پمپ ها، مایعات مختلفی می تواند باشد. نحوه عملکرد به این صورت است که مایع محرک از طریق پمپ فشار بالا درون اجکتور وارد شده و پس از عبور از نازل ضمن افزایش سرعت مایع سبب ایجاد خلاء و مکش سیال ثانویه به درون دیفیوزر می شود. سپس جریان مخلوطی وارد دیفیوزر شده و از سمت دیگر تخلیه می شود.  اگر سیال محرک آب یا مایع ارزشمند دیگری باشد، می توان آب مصرفی را در یک مسیر بسته سیرکوله نمود.

اجکتور مایع- مایع جهت مکش و اختلاط مایعات برنج و تفلون سایزهای 1 اینچ تا 10 اینچ صنایع کشتی یا صنایع فرایندی، کنترل غلظت مواد، دستگاه های تصفیه آبکمرسورهای مایع- گاز  انتقال و متراکم نمودن گاز جنس های استنلس استیل و برنج اختلاط گاز با مایع و هوادهی آب یا تزریق ازن به آب شرب در فرایند تصفیه آباجکتور مایع خلاء ایجاد خلاء حداقل 30 میلی بار استنلس استیل، کربن استیل، چدن، برنج و تفلون ایجاد خلاء در آزمایشگاهها و صنایع شیمیایی
اسکرابرهای گازی جهت اسکراب کردن گازهای آلاینده استنلس استیل سایزهای 2/1 اینچ به بالا صنایع شیمیایی، پالایشگاهها، پتروشیمیاجکتورهای مایع برای ذرات جامد جابه جائی ذرات جامد مخلوط کردن ذرات جامد با مایع جنس های مختلف بسته به سفارش سایزهای 2/1 اینچ به بالاجت میکسرهای مایع جهت مکش و اختلاط مایع در مخازن جنس های استنلس استیل و برنز سایزهای 2/1 اینچ به بالا صنایع نفت و گاز و پالایشگاهها

جهت سفارش محصول اجکتور مایع یا پمپ وکیوم مایع، فرم سفارش زیر را دانلود و فکس نمایید.

فرم سفارش